Top Badkamer
Thuiswinkel Waarborg
Merk
Breedte (mm)
Diepte (mm)
Geschikt voor elektr. bediening
Inbouwreservoir
Inbouwreservoir
Geberit Duofix closet voorwand/inbouwelement frontbediening 111308005
AANBIEDING
Grohe Rapid SL 38536001
Grohe Rapid SL 38772001
Grohe Rapid SL 38721001
Grohe Rapid SL 38860000
Geberit 111915005
Grohe Rapid SL voorwand/inbouwelement 38722001
Geberit 111904005
Geberit 461316005
Geberit 110307005
Geberit 111914005
Geberit 110367005
Geberit 131002SJ5
Geberit 131002SI5
Geberit 131002TG5
Geberit 109790001
Grohe Rapid SL voorwand/inbouwelement 39140000
Grohe Rapid SL toebeh. voorwand-/inb.-element san. 39112001
Grohe Rapid SL wandcloset voorwand/inbouwelement frontbediening 38994000
Grohe Rapid SL voorwand/inbouwelement 39002000
Geberit 131202SI5
Geberit Gis voorwand/inbouwelement 461141001
Geberit Gis voorwand/inbouwelement 461151001
Geberit Gis voorwand/inbouwelement 461160001
Geberit 131002SQ5
Geberit 131202TG5
Geberit 131202SJ5

Inbouwreservoir

Zoekt u een inbouwreservoir bij uw wandtoilet? Top Badkamer heeft het grootste assortiment inbouwreservoir. Een inbouwreservoir gebruikt u in combinatie met een wandtoilet. Inbouwreservoirs zijn beschikbaar in legio maten zodat het altijd wel past in uw ruimte. Een inbouwreservoir wordt bediend met een bedieningsplaat. 
Top Badkamer heeft ook inbouwreservoir beschikbaar die geschikt zijn voor elektrische bediening. 

Top Badkamer levert enkel A-merken inbouwreservoir zoals Geberit, Grohe, Viega en Wisa.