Top Badkamer
Thuiswinkel Waarborg
Merk
Breedte (mm)
Diepte (mm)
Geschikt voor elektr. bediening
Inbouwreservoir
Inbouwreservoir
Geberit Duofix closet voorwand/inbouwelement frontbediening 111308005
AANBIEDING
Wisa XT closet voorwand/inbouwelement frontbediening 8050453003
Wisa XS closet
 voorwand/inbouwelement frontbediening
 8050452801
Grohe Rapid SL voorwand/inbouwelement 39140000
Grohe Rapid SL toebeh. voorwand-/inb.-element san. 39112001
Grohe Rapid SL voorwand/inbouwelement 38722001
Wisa XS Vario v.wand-/inb.ele w.closet m spoelres 8050482101
Grohe Rapid SL 38536001
Grohe Rapid SL 38772001
Grohe Rapid SL 38721001
Wisa XS 8050452701
Wisa XF 8050452515
Wisa XT 8050453004
Geberit 111915005
Geberit 109790001
Geberit 111904005
Geberit 461316005
Geberit 110307005
Grohe Rapid SL 38860000
Geberit Gis voorwand/inbouwelement 461151001
Wisa XS closet voorwand/inbouwelement frontbediening 8050452740
Wisa XS closet voorwand/inbouwelement frontbediening 8050452715
Grohe Rapid SL wandcloset voorwand/inbouwelement frontbediening 38994000
Geberit Gis voorwand/inbouwelement 461160001
Grohe Rapid SL voorwand/inbouwelement 39002000

Inbouwreservoir

Zoekt u een inbouwreservoir bij uw wandtoilet? Top Badkamer heeft het grootste assortiment inbouwreservoir. Een inbouwreservoir gebruikt u in combinatie met een wandtoilet. Inbouwreservoirs zijn beschikbaar in legio maten zodat het altijd wel past in uw ruimte. Een inbouwreservoir wordt bediend met een bedieningsplaat. 
Top Badkamer heeft ook inbouwreservoir beschikbaar die geschikt zijn voor elektrische bediening. 

Top Badkamer levert enkel A-merken inbouwreservoir zoals Geberit, Grohe, Viega en Wisa.